www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Recruiter - Toborzási Specialista

Hozzáadva: 2016.12.22.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk  Recruiter - Toborzási specialista pozícióba keres munkatársat.

Feladatai

  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
  • Keresési,  hirdetési csatornák felkutatása, menedzselése
  • Jelöltek szűrése, interjúztatása
  • Együttműködés a cég  vezetőivel a kiválasztási folyamatban

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év  tapasztalat toborzás/kiválasztás területen
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megbízható Office felhasználói ismeret

Értékelt kvalitások

  • IT recruitment területén szerzett gyakorlat
  • Erős informatikai háttérismeret
  • Egyéb kommunikációképes nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
Humán erőforrás
Régió