www.cvonline.hu
Recruiter (Referenciaszám: PJ3904)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.01.
Hirdetés azonosító: 976506
lejárt

Budapesti irodánkba hosszú távra keresünk teljes munkaidőbe munkatársakat az alábbi pozícióba:

Recruiter

Feladatok:
- Toborzási és kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
- Hirdetések elkészítése, megjelenítése

- Jelöltek telefonos előszűrése
- HR adatbázis naprakész vezetése

- Kiválasztásban résztvevő munkatársak mindennapi támogatása
- Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
- Kiváló kommunikációs és könnyű kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:
- Összetartó, fiatalos csapat
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó-Juhász Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen azE-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.