www.cvonline.hu

Recruiter mérnöki területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 819230

A Prohumán többségi tulajdonosa a varsói tőzsdén jegyzett Work Service S.A., amely piacvezető szerepet tölt be a HR szolgáltatási piacon Lengyelországban. A Work Service csoport Magyarországon és Lengyelországon túl a következő régiókban van jelen és végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet: Oroszország, Románia, Csehország, Szlovákia, Törökország, Németország. Munkaerő-közvetítési / fejvadászat tevékenységünk az IT / mérnöki / pénzügy / értékesítés / SSC területére specializálódva végezzük. Budapesti csapatunkba, mérnöki területre keressük Technical Recruiter kollegánkat

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló, teljes körű menedzselése,
  • Direkt kapcsolattartás partnereivel, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése,
  • Jelöltek toborzása különféle adatbázisok és fejvadászati módszerek alkalmazásával,
  • Innovatív kutatási, toborzási megoldások alkalmazása,
  • Jelöltek interjúztatása, kiértékelése, pályázati anyaguk prezentálása partnerei felé,
  • Minőségi kapcsolattok kiépítése jelöltjeivel és partnereivel egyaránt,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Nemzetközi recruitment projektekben való részvétel, szoros együttműködés nemzetközi irodáinkkal.
Elvárások:
  • Műszaki/mérnöki pozíciók toborzásában szerzett tapasztalat (munkaerő-közvetítői tapasztalat előny),
  • Researcher pozícióban legalább két év, Recruiter pozícióban legalább egy év megszerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás használata szóban és írásban elvárt,
  • Szolgáltatói szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapathoz való csatlakozás,
  • Hosszú távú karrierlehetőség, kiemelkedő bérezés és jutalékrendszer,
  • Szakmai érvényesülés,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Jó kedélyű, összetartó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • XIV. Kerület, jó megközelíthetőség
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Kategória
Humán erőforrás
Régió