www.cvonline.hu

RECRUITER, KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Cégünkről:
Az Axell Uitzendbureau egy holland tulajdonú, nemzetközi szinten 5 országban 12 irodával rendelkező munkaerőközvetítő céghez keressük új munkatársainkat a budapesti irodánkba Recruiter, kiválasztási specialista munkatárs munkakörbe.

Cégünk fő profilja a könnyű fizikai munkakörökbe és szakmákba való munkaerőközvetítés első sorban Hollandiába. A több mint 800 főből álló munkavállalói csapatunk segítségével napi szinten menedzseljük a nagy multicégek, mint például az Apple, DELL, vagy a Canon logisztikai hátterét. A toborzó irodáinkban dolgozó munkatársaink mindenben segítenek a munkavállalóknak a kiközvetítéstől és utazásszervezéstől a kinti megfelelő szállás és adminisztratív ügyek elintézésben.

Amikben számítunk a segítségedre:

Az új recruiter munkatársaink izgalmas szervezői és kommunikációs HR feladatokkal, valamint az új munkavállalók felkutatásával és kiválasztásával foglalkoznak majd az aktuális toborzási projektek hatékonyságának növelése érdekében.

Napi szintű feladatok:

  • Kapcsolattartás a Hollandiában és más országokban dolgozó kollégákkal
  • Szervezési feladatok
  • Toborzás és kiválasztás
  • Utazásszervezés
  • Aftercare ügyintézések

Annak érdekében, hogy megbízóink számára a legjobb jelölteket tudjuk biztosítani, leendő kollégánknak aktívan kezelnie kell a hirdetéseinket és kampányainkat az online felületeken.

Az ideális leendő kollégánk profilja:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal
  • Képes az önálló munkavégzésre, ugyanakkor jó csapatjátékos
  • Hatékony ügyfélkezelési készséggel rendelkezik
  • Energikus, pro-aktív, magas fokú stressz tűrő képességgel rendelkezik
  • Műszaki beállítottságú
  • Kiváló szervező készséggel rendelkezik
  • Felhasználói szinten ismeri és használja a számítógépes rendszereket és szoftvereket
  • Flexibilis, különböző területeken szeretne dolgozni

Előnyt jelent:

  • Ha beszélsz románul és németül
  • Ha nyitott vagy és kommunikatív
  • Ha egy jó csapat tagja akarsz lenni
  • Ha szeretnél szakmailag fejlődni

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmához illeszkedő versenyképes bérezés és juttatás
  • Esetenkénti külföldi utak

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol