www.cvonline.hu

Recruiter (Kecskemét)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 966754

Feladatok

  • Munkaerő-kölcsönzés és –közvetítés projektekhez kapcsoló toborzás-kiválaszás tevékenység ellátása,
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása,
  • Aktív terepmunka, új toborzási lehetőségek felkutatása és leszervezése,
  • Interjúk szervezése és adminisztrálása saját rendszerben,
  • Egyéni és csoportos interjúk levezénylése,
  • Irodai feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség /vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség, szakirányú (HR/andragógia) végzettség előny/)
  • 1-3 éves toborzói tapasztalat,
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office),
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság,
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés.

Előny

  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen vagy diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat,
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség,
  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye: Kecskemét (jól megközelíthető, felszerelt, modern irodai környezet)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Színes és komplex feladatkör,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Önálló munkavégzési lehetőség.

Referenciakód, amelyet a tárgymezőben kérünk feltűntetni: „KECS-REC”

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Kecskemét