www.cvonline.hu

Recruiter (A01)

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk

Recruiter

munkatársat.

Pozíció azonosító: re

Kategória: HR

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • A toborzás-kiválasztási feladatok önálló ellátása, folyamatának fejlesztése többek között a közösségi médián keresztül, építve a potenciális jelöltek volumenét;
  • Külső és belső hirdetések kezelése;
  • IT szakemberek felkutatása és megkeresése;
  • Interjúk szervezése és levezénylése;
  • Toborzási asszisztensek munkájának segítése.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • 2-3 éves releváns elsősorban IT szolgáltatói tapasztalat;
  • Lendületes, proaktív hozzáállás, megbízhatóság.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol