www.cvonline.hu

Recptionist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.08.13.
Jelentkezési határidő: 2016.08.23.
Hirdetés azonosító: 1071271
lejárt

Recptionist
Recepciós pozícióba keresünk új munkavállalót globálisan piacvezető partnercégünk budai irodájába. Partnerünk versenyképes alapfizetést, cafeteriát, valamint modern, multinacionális, dinamikus munkakörnyezetet és támogató vezetést kínál a jelentkező számára. Megbízónk az elmúlt év legjobb munkahely díjának birtokosa.

A Recepciós fő feladatai:
  • Vendégek valamint ügyfelek fogadása és tájékoztatása
  • Telefonok és emailek kezelése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Konyhai ellátmány rendelése
  • Tárgyalók berendezése, azok tisztaságának fenntartása
  • Utazások megszervezése
  • Szerződések, számlák és egyéb dokumentumok iktatása
  • Ad hoc adminisztráció

 Legfontosabb elvárások a jelentkező Recepcióssal szemben:

  • Legalább fél évnyi recepciós pozícióban szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Professzionális megjelenés

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest