www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Reconciliation and Compliance Specialist
we are looking for colleagues

FELADATOK:

  • Az európai Shared Service felelősségébe tartozó számlák egyeztetésének havi felülvizsgálata, az egyeztetések támogatása, az egyeztetéskor felmerülő különbségek megoldásának támogatása, egyeztetési mérőszámok létrehozása, fejlesztése.
  • Támogatja a FAS területeket internal és SOX audit során.
  • Biztosítja a könyvelési szabályok, irányelvek és a Pénzügyi Menedzsment kézikönyvének (FMHB) teljesítését.

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú, elsősorban pénzügyi-számviteli végzettség
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett több éves tapasztalat, magabiztos számviteli tudás
  • Precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

ELŐNY:

  • További európai nyelv ismerete (spanyol / olasz / francia / német / orosz)

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site