www.cvonline.hu

RECEPTSZERKESZTŐ SZAKÁCS

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő ebédszállító cége a

Teletál Ételfutár

munkatársat keres

irodai környezetbe, Dunakeszin lévő központjába.

Feladatok:

  • új ételek bevezetése, receptek írása
  • receptek egyeztetése a termeléssel
  • receptek adminisztratív feldolgozása
  • nyilvántartás vezetése, frissítése, karbantartása
  • elemzések készítése

Elvárások:

  • szakirányú (szakács) végzettség, tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • magas szintű kreativitás
  • önálló munkavégzés
  • határozottság, rugalmasság, terhelhetőség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú, biztos megélhetés

Munkavégzés helye:  Dunakeszi

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre, a levél tárgyába kérjük beírni, hogy „receptszerkesztő szakács”. Köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő