www.cvonline.hu

Receptíró

  • Frissítve 213 napja

Partnercégünk részére keresünk hosszú távú otthoni munkavégzésre új kollégát az alábbi munkakörbe:

Receptíró

Feladatok:
  • receptek írása különböző táplálkozási trendek, diéták, ételallergiákhoz igazított étrendek alapján
  • a teljes angol nyelvű online recept-admin rendszer operatív kezelése
  • kapcsolódó összes adatbázis online kezelése és adminisztrációja
Elvárások:
  • magas szintű konyhai tapasztalat
  • szakács vagy táplálkozási szakértő képesítés, szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes, de minimum középfokú angol nyelvismeret
  • önállóság
  • gyors tanulási képesség (számítástechnikai témában)
  • jó logikai képességek
  • a megadott kereteken belül döntési képesség
  • magabiztos Excel-és Word tudás
  • precíz adminisztrációs készség
  • jó kommunikációs készség
  • saját számítógép és internetkapcsolat
Juttatások:

Munkaidő:

  • napi 6 óra, hétfőtől péntekig
  • (Budapesti meetingen való részvétel heti egy alkalommal, később irodai munkavégzés várható)

Munkavégzés helye:

  • otthoni munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország,Budapest
Kategória Egyéb
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest