www.cvonline.hu

Recepció/Ügyfélszolgálat

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Feladatok:
  • Bejövő hívások fogadása, továbbítása, üzenetek kezelése, ügyfelek fogadása, eligazítása, posta és fax kezelése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (HR szak vagy felsőfokú OKJ előny)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, szervezőkészség, felelősségteljes gondolkodás, önálló munkavégzés, érdeklődés a HR terület iránt
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: heti kb. 20-25 órában, munkanapokon 9-17h közötti intervallumban. Hosszú távú munkalehetőség.
Kapcsolat:
Kérjük küldje fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre!
Helyek Székesfehérvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő