www.cvonline.hu

Recepciós/pénztárosi munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 997348
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal győri megbízónk részére keresünk recepciós munkatársat.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása,
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Belépőjegy eladás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • érettségi bizonyítvány

Munkaidő: Várhatóan december 04-én kezdődne a betanulás, majd december második felében heti 2-3 alkalommal előre egyeztetett időpontokban kell dolgozni (munkaidő általában 09-21 óráig tart, de ettől eltérő lehet). Az ünnepek között is kötelezően vállalni kell napokat. Januártól jellemzően hétvégéken kell dolgozni.

Előnyt jelent:

  • minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Diákbér: 775 Ft / óra
  • igényes munkakörnyezet
  • rugalmas, akár később az iskola mellett is végezhető munka

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Játssz velünk ismét!

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!

Részletek: Link megjelenítése