www.cvonline.hu

Recepciós/éjszakás recepciós

  • Frissítve 10 napja

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található a Dunára, Dunakanyarra, Fellegvárra néző panorámával.

wellnesshotelvisegrad.hu/hu

Új kollégát keresünk, jó hangulatú, lendületes csapatunkba, TELJES MUNKAIDŐRE

RECEPCIÓS/ ÉJSZAKAI RECEPCIÓS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Érkező vendégek fogadása, eligazítása, ki-és bejelentése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése, nyilvántartások vezetése
  • Bejövő hívások kezelése, tájékoztatás, információ nyújtása
  • Kontingenskezelés
  • Ajánlatok, foglalási visszaigazolások küldése, visszajelzés hiányában érdeklődők felkeresése

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves recepción szerzett gyakorlat
  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett versenyképes fix fizetés+ havi prémium
  • Lehetőség fejlődő színvonalú szállodában történő munkavégzésre
  • Munkába járási, illetve igény esetén lakhatási támogatás

Várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Visegrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Visegrád