Recepciós/Diszpécsert folyamatos éjszakai helyettesítésre 12 órában

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Felvonót-, mozgólépcsőt- és mozgójárdát gyártó multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Recepciós/Diszpécsert

folyamatos éjszakai helyettesítésre 12 órában

Feladatok:

Fogyasztói hibabejelentések fogadása

Számítógépes rendszerbe történő hibabejelentések rögzítése

Liftekkel, mozgólépcsőkkel kapcsolatos hiba bejelentések fogadása, rögzítése, továbbítása a felvonószerelők felé

Bejelentett hibák és problémák továbbítása az illetékes szerelők felé

Szerelői beavatkozások, intézkedések nyomon követése

Központi hibabejelentő rendszerben ügyek rögzítése

Általános recepció és porta szolgálat ellátása

Vállalati telefonok fogadása, továbbkapcsolása

Vendégek futárok fogadása, csomagok átvétele

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása

Jó kommunikációs és együttműködési készség

Támogató attitűd, erős csapatszellem

Először éjszakai 12 órás műszak, később 24/48 órás, készenléti jellegű, folyamatos munkarend vállalása

Angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

Budapest , VIII.kerület

Amit ajánlunk:

Multinacionális környezet, felelősségteljes munkafeladatok

Vonzó munkahelyi környezet és elhelyezkedés

24/48 munkaidő beosztás (24 óra munka, 48 óra pihenő)

Egyéb információ:

Az első hónapokban csak éjszakai 12 órás, később 24/48 órás, készenléti jellegű, folyamatos munkarend

12 órás munkarend: 18:00-05:30

24 órás munkarend: reggel 05:30-05:30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát nettó fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol