www.cvonline.hu

Recepciós/Asszisztensi diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1046100

Feladatok:

  • Excelben adatrögzítés,
  • Levélbontás és szortírozás,
  • Borítékolás, csomagok összeállítása és levélcímzés, postába tétel,
  • Dossziék lefűzése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Nagyfokú önállóság, talpraesett és problémamegoldó személyiség,
  • Üzleties megjelenés és kiváló kommunikációs készség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, bérigény megjelölésével, leveled tárgya legyen ALD-REC!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti minimum 20 óra Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület