www.cvonline.hu

Recepciós/asszisztens

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű professzionális szoftvereivel, digitális adatfeldolgozási termékeivel és a kapcsolódó szolgáltatásaival van jelen a hazai és a nemzetközi piacokon.

Budapesti irodánkba keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Telefonközpont kezelése, üzenetek átadása, szűrés
  • Érkező vendégek fogadása, kínálása, tárgyaló rendben tartása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése (postai- és futárküldemények)
  • Irodaszerek beszerzése
  • Utazásszervezés (repülőjegy, szálloda foglalás)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok (fénymásolás, szkennelés, spirálozás)

Követelmények:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Irodai adminisztrációban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • Ügyfél centrikus szemléletet
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Igényes megjelenés, barátságos személyiség

Előnyt jelent:

  • Több éves irodai tapasztalat
  • Igényes megjelenés, kiváló kommunikációs készség
  • Távlözlési cégek ismerete

Amit kínálunk:

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, humánus légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Motivációs levelést és részletes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol