www.cvonline.hu
Recepciós/Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.15.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 818271
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
2. kerületi ügyvédi iroda megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Feladatok:
- Az ügyvédek teljes körű adminisztratív és operatív támogatása
- Beérkező telefonok, e-mailek, faxok, posta kezelése
- Vendégek fogadása, tárgyalók előkészítése
- Megbeszélések, tárgyalások szervezése
- Irodaszerrendelés, irodavezetői feladatok ellátása
- Adminisztráció

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség
- 2-3 éves hasonló területen megszerzett tapasztalat (recepció, asszisztencia, irodavezetés)
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Ügyvédi Irodában szerzett asszisztensi,titkárnői tapasztalat előnyt jelent
- Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
- Precíz, pontos, strukturált munkavégzés
- Önálló, proaktív személyiség, határozott fellépés
- Kiváló kommunikációs, szervezési képesség