www.cvonline.hu

RECEPCIÓS/ASSZISZTENS

  • A hirdetés 286 napja lejárt

Bővítjük csapatunkat! Rátermett, feladatmegoldó

RECEPCIÓST/ASSZISZTENST KERESÜNK!

Több, mint 15 éve a piacon lévő és folyamatosan fejlődő Reklámajándékot forgalmazó céghez!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, recepciós feladatok ellátása
  • Központi bejövő telefonhívások fogadása
  • Kimenő/bejövő posta kezelése, nyilvántartása
  • Iroda üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok
  • Adminisztrációs részleg támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit mi biztosítunk:

  • Fejlődőképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Összetartó, lelkes csapat
  • Szakmai támogatás a betanuláshoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív ötletek támogatása

Fényképes önéletrajzot referenciákkal, motivációs levelet, fizetési igényt várjuk az alábbi e-mail címre.
A Tárgyban kérlek, jegyezd meg: recepciós/asszisztens
Lelkes csapatunk vár Téged!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő