www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Recepciós

Ügyfelünk kb. 900 tagvállalatot tömörítő önkéntes szervezet, mely tagja egy 90 országban jelenlévő globális hálózatnak. Fő feladata a vállalatok üzleti tevékenységének segítése a gazdaság minden területén, tanácsadás, széleskörű kapcsolati háló biztosítása, továbbá a gazdaságpolitikai döntéshozók támogatása a tagvállalatokat érintő kérdésekben.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Telefonközpont kezelése
  • Bejárát felügyelete a térfigyelő rendszeren keresztül
  • Postázás intézése
  • Számlák feldolgozása

Az Ön profilja:

  • Min. három éves munkatapasztalat
  • Aktív, magasszintű német nyelvismeret
  • Jártasság a MS-office termékek használatában
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Magabiztos fellépés

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvismeret

Amit nyújtunk :

  • Elegáns munkakörnyezet
  • A piaci átlag fölötti juttatási csomag
  • Kitűnő munkahelyi hangulat