www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 468 napja lejárt

A kanadai Linamar Corporation vállalatcsoport világszerte 45 gyárat működtet és több mint 19.000 munkavállalónak nyújt biztos munkahelyet. Gyáregységeink Kanadában, Amerikában, Mexikóban, Magyarországon, Németországban, Kínában, Franciaországban találhatóak.A Linamar Hungary Zrt. Békés megye és az Alföld egyik legnagyobb munkáltatójaként, több mint 2300 főt foglalkoztat két telephelyén, Orosházán és Békéscsabán. A vállalat autóipari alkatrészgyártással és saját fejlesztésű mezőgazdasági és építőipari gépgyártással foglalkozik.  Az itt gyártott saját fejlesztésű termékek nemzetközi piacokon kerülnek értékesítésre, míg az általunk gyártott autóalkatrészek a legnevesebb autómárkába épülnek be.

Orosházi telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Recepciós

Feladatai:

  • Telefonközpont kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Szükség esetén angol nyelvű tolmácsolás
  • Rendezvények lebonyolításához kapcsolódó szervezési feladatok ellátása
  • Bejövő és  kimenő posta kezelése

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka multinacionális vállalati környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk:

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő