www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 533 napja lejárt

A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég,  kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével. Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk

Recepciós

pozícióba.

Feladatok:

  • Cégünkhöz beérkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Adminisztratív teendők ellátása
  • Utazások szervezése
  • Irodaszer beszerzése
  • Postázási feladatok ellátása

Munkavégzés helye:

Vác

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Igényes megjelenés és mosolygós természet

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol