www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft.

Recepciós

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az érkező vendégek fogadása, be-, illetve kiléptetésük adminisztrálása
  • Az épület kulcsainak szabályszerű kezelése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Belső információs rendszeren megjelenő anyagok szerkesztése
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl. számlák rögzítése, termelési dokumentumok archiválása, jelentések szerkesztése, stb.)

Elvárások:

  • Angol nyelv kommuminkációs ismerete
  • Office programok készségszintű ismerete
  • Felelőségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Francia nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Stabil, hosszútávú munkahely

  • e-mail: lásd alább
  • telefonon: +36-1-421-4714
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő