www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 632 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

Recepciós

munkakörbe.

Feladatok:

  • kezeli a betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes programot
  • beteg felvétele/beléptetés: TAJ kártya alapján, TAJ szám ellenőrzése, hibás, megváltozott, hiányos adatok javítása, rögzítése után megfelelő osztályra/részlegre küldés
  • páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, akciókról, betegirányítás
  • beérkező telefonok kezelése, megfelelő mellékre történő kapcsolása

Elvárások:

  • érettségi (egészségügyi/felsőfokú végzettség
  • angol társalgási szintű nyelvismerete
  • 1 év hasonló munkakörben (ügyfélszolgálaton) szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 7:00-19:00 között, napi 8 órában, változó beosztásban.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. október 28.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol