www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Megbízónk a fröccsöntött műanyag alkatrészek gyártásához használt szerszámok egyik vezető fejlesztője és gyártója Európában. Ügyfeleik közé tartoznak többek között autóipari, valamint élelmiszer- és csomagolóipari vállalatok. Fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat

Recepciós

munkakörbe.

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása, ételrendelés,
  • saját dolgozók és ügyfelek utazásaival kapcsolatos teljes körű ügyintézés, (időpontok egyeztetése, repülőjegy és szállás foglalása, transzferek intézése, ezek kommunikálása magyar és német nyelven, telefonon és e-mailben),
  • az épületen belül található két tárgyaló rendben tartása, foglalások kezelése,
  • beérkező telefonhívások fogadása, továbbadása, üzenetek felvétele és továbbítása,
  • beérkező posta érkeztetése, bontása, szétosztása, kimenő posta kezelése,
  • központi e-mailcímre beérkező levelek folyamatos fogadása, továbbítása, megválaszolása,
  • céges rendezvények szervezésében való részvétel,
  • esetenként tolmácsolás,
  • munkatársak munkájának támogatása,
  • munkakörhöz kapcsolódó kimutatások, statisztikák készítése és vezetése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Magas szintű német nyelvtudás,
  • talpraesett, közvetlen, kedves, segítőkész személyiség,
  • igényes megjelenés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, elhivatottság,
  • lelkiismeretes önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest, 21. kerület

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német