www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióban azonnali munkakezdéssel:

Recepciós

  • A munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület, Szanatórium utca 19.
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • a laboratóriumba érkezők beengedése, regisztrálása, kiszolgálása
    beérkező telefonhívások fogadása, ügyintézése, panaszkezelés
    központi e-mail címre és weboldalra érkező kérdések megválaszolása e-mailben
    webshopon beérkező genetikai vizsgálati megrendelések mintavételi csomag összeállítása, postázása
    leletekhez kapcsolódóan: eredmények elkészültéről felvilágosítás, leletmásolatok postázása, közlése (e-mail)
    posta-átvétel, postabontás és szortírozás, postai feladójegyzék vezetése kimenő küldemények feladásához
      mintavételi eszközök kezelése, kiküldése, készletek figyelése
    kapcsolattartás külföldi partnerekkel
    házipénztár kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Minimális elvárt végzettség

  • középfokú végzettség érettségivel

Ismeretek:

Beszélt nyelvek:
Angol nyelv - alapfok

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek:
Gazdasági Levelezés - alapok

Számítógép-felhasználói ismeretek:
Microsoft Outlook - haladó

Elvárt szakmai tapasztalat

Szakmai tapasztalat években: 1

Készségek és személyes tulajdonságok

  • ügyfélorientált kommunikáció
  • figyelmesség
  • megosztott figyelem

Amit nyújtunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • exkluzív munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés, cafeteria juttatás havi és negyedévi
  • multinacionális stabil háttér

Kapcsolattartó személy: Szabó Magdolna

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő