www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Fitness-centrumba keresünk agilis, jó kommunikációs képességekkel rendelkező

recepciósokat.

Ha szeretnél velünk dolgozni, az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • fitnessterem recepciójának napi üzemeltetése és teljeskörű felügyelete,
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása,
  • a terem felügyelete, nyitása és zárása,
  • pénztárkezelés,
  • napi adminisztráció.

Elvárásaink:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • jó megjelenés,
  • pénztárkezelési tapasztalat,
  • ügyfélcentrikus hozzáállás,
  • kereskedelmi végzettség és tapasztalat.

Te vagy a megfelelő jelölt, ha jól és szívesen kommunikálsz az ügyfelekkel, ha felelősségteljes és precíz vagy, valamint jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, illetve nem probléma számodra a két műszakos és hétvégi munkavégzés sem.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a munkakör megjelölésével  várjuk az alábbi e-mail címre, 2015. október 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő