www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 466 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,

 ellátásszervezője és biztosítója.

  Folyamatosan bővülő

 sikeres magyarországi csapatunkba keresünk

Recepciós munkatársakat
teljes-és részmunkaidőben

Feladat:

  • Egészségközpontunkba beérkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpont egyeztetések és rögzítések
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség, Felsőfokú végzettség előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre. Jelentkezésében kérjük tüntesse fel azt is, hogy 6 vagy 8 órás munkavégzés érdekli.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő