www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó és dinamikusan fejlődő piaci szereplője

RECEPCIÓS

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek fogadása, telekommunikációs eszközök kezelése
  • Információszolgáltatás
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Az értékesítési terület tevékenységének támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office (elsősorban Excel, Word gyakorlati alkalmazása) ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Dinamizmus, kreativitás, terhelhetőség, rugalmasság, csapatban való együttműködés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület (Közösségi közlekedés nincs, csak saját gépjárművel megközelíthető!)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő