www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 612 napja lejárt

A Leier City Center Kft.

recepciós

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • ügyfelek, vendégek fogadása, eligazítása
  • beérkező telefonhívások kezelése
  • tárgyalótermek foglalásának vezetése
  • adatrögzítés, szkennelés, dokumentumok naprakész kezelése, rendben tartása
  • postai küldemények kezelése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • precizitás, pontosság

Előnyök:

  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megbízható vállalati háttér
  • kiváló munkakörülmények, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Leier City Center Irodaház (9024 Győr, Hunyadi u. 14.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és német nyelvű életrajzát az alábbi e-mail címre megküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német