www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

RECEPCIÓS

Érdeklődsz a kihívások után? Dolgoznál suli mellett? Keresünk nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat recepciós pozícióba!

Feladatok:

  • A vendég érkezésének előkészítése
  • Az érkező vendég fogadása, check-in
  • A vendégek tájékoztatása
  • Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása

Fizetés:

  • br.: 700 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Angol vagy német középfok
  • Releváns tapasztalat

Munkaidő:

  • lehetőleg napi 4 óra, hétköznapokon

Kezdés: augusztus vége

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Jelentkezés az alábbi E-mail címen fényképes önéletrajzzal. Tárgyba írd bele: RECEPCIO_I.KER

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok