www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 846 napja lejárt

A Zala völgyében található exkluzív golf resort munkatársakat keres az alábbi pozícióba

RECEPCIÓS

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása és a regisztrálása a Golf Resortban
  • Számlák kiállítása, fizetések kezelése;
  • Hívások és üzenetek fogadása valamint továbbítása
  • Szolgáltatások rendelése, szervezése a vendégek részére
  • Vendégek panaszainak rögzítése

Elvárások:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat front office vagy recepciós munkakörben
  • Kiváló szervezőkészség
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság a munkaidő tekintetében
  • Ápolt, kifogástalan megjelenés
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Angol nyelv társalgás szintű ismerete

Előny:

  • Második idegen nyelv társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Zala Springs Golf Resort szem előtt tartja munkavállalói elégedettségét és szakmai fejlődését, melyet tréningek szervezésével és előmeneteli lehetőséggel biztosítunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és tapasztalatszerzés a vendéglátás területén
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Zalacsány

Jelentkezni fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével e-mailben, az alábbi címen lehet.