www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 804 napja lejárt

Multinacionális cég a XI. kerületben teljes - és részmunkaidős

RECEPCIÓST

keres!

Ha szívesen szakítasz időt egy kis karrierépítésre is a suli mellett,
Ha szívesen lennél egy fiatalos, lendületes csapat tagja,
Ha jól megy az angol, és szívesen kipróbálnád élesben is,
Ha van már némi tapasztalatod recepciós vagy ügyfélszolgálati munkakörben, akkor itt egy remek lehetőség!

Feladatok:

  • látogatók, vendégek pontos tájékoztatása
  • recepciós pult állandó felügyelete
  • bejövő / kimenő posta iktatása és adminisztrálása
  • bejövő teljesítési igazolások, szerződések iktatása, adminisztrálása, továbbítása
  • üzenetek azonnali továbbítása a címzettnek
  • telefonhívások teljes körű kezelése
  • futárszolgálati küldemények feladása és adminisztrálása
  • együttműködés a biztonsági őrséggel

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzodat augusztus 15.-ig! (A tárgyban 'RECEPCIÓS' szerepeljen)

Válaszlevéllel csak azokat a jelentkezőket keressük meg, akiket pályázati anyaguk alapján interjúra szeretnénk meghívni.

Megértésedet köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol