www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 952164

Dinamikusan fejlődő, fiatalos és lendületes csapatunkba keresünk új munkatársat, aki elősegíti az iroda gördülékeny működését, és támogatja a kollégákat mindennapi munkájukba

RECEPCIÓS

Feladatok:
  • Mindennapos operatív feladatok ellátása, munkafolyamatok támogatása belvárosi irodánkban
  • Az irodába érkező ügyfelek és vendégek fogadása
  • Telefonhívások fogadása, e-mailek kezelése
  • Tárgyalók előkészítése, irodai készletek nyomonkövetése, beszerzések intézése
  • Kimenő és bejövő postai küldemények kezelése, számlák ellenőrzése és iktatása
  • Napi adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
Elvárások:
  • Aktív és passzív nappalis hallgatói jogviszony (követelmény), gazdasági vagy HR területen folytatott tanulmányok
  • A munkakör betöltéséhez nem szükséges tapasztalat, de ha dolgoztál már irodai környezetben, azt előnyként értékeljük
  • Aktív, folyékony, legalább középfokú angol nyelvtudás feltétel
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Outlook) eszközök ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Udvarias, proaktív, ügyfélorientált személyiség
  • Heti 35-40 órás munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Exkluzív munkakörnyezet: A++ kategóriájú, V. kerületi irodaházban, Budapest egyik legszebb övezetében, kiemelkedő közlekedési lehetőségekkel
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • Piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáidnak megfelelő karrierlehetőségre
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Támogatunk a teljes kiválasztási folyamat alatt
  • Átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
E-mail cím megjelenítése