www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Hernádvölgyi Építő, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.

Recepciós

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Foglalások kezelése e-mailen, telefonon és személyesen
  • Vendégek fogadása, érkeztetése és távoztatása, fizettetése
  • Adminisztratív feladatok ellátása, statisztikák készítése
  • Vendégek kiszolgálása
  • Árajánlatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol és/vagy szlovák nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Stabilitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk vagy a 70 598 2755 telefonszámon.

Munkavégzés helye: Telkibánya Borsod-Abaúj-Zemplén megye