www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 802 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata. Munkatársat keresünk biatorbágyi székházunkba,

RECEPCIÓS

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása és kiszolgálása,
  • teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés,
  • bejövő és kimenő kommunikációk kezelése - postai küldemények , e-mailek, telefon,
  • ad hoc jelleggel felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • középfokú szintű aktív angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kedves, mosolygós személyiség; segítőkész, udvarias magatartás,
  • ápolt külső, jó megjelenés,
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés; étkezési utalvány,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • stabil, tőkeerős vállalati háttér,
  • munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel Park

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mailcímre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol