www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 947297

Stabil vállalati háttérrel rendelkező hazai cégcsoport részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba kommunikációképes angol nyelvtudással

Recepciós

Feladatok:
  • Vendégek fogadása, bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Tárgyalók és találkozók előkészítése
  • Az irodában felmerülő mindennapos operatív teendők intézése (pl.: futárszolgálat megrendelése, megrendelések leadása, beérkező termékek átvétele); igény esetén kollégák munkájának támogatása
  • Partnerek pénzügyi osztályaival kapcsolattartás
  • Pénztári elszámolások ellenőrzése
  • Kimenő és bejövő postához kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Adatgyűjtés, rögzítés, dokumentumok utókezelése, hiányzó dokumentumok beszerzése
  • Elektronikus cikkek működésének biztosítása, szükség esetén szerviz ügyintézés
Elvárások:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képesség
  • Excel, World, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Kedves, mosolygós ügyfélorientált személyiség
  • Azonnali munkakezdés
Előny:
  • Recepción, ügyfélszolgálaton szerzett 1-2 éves tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált, nyugodt, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín:
  • Budapest, XII. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése