www.cvonline.hu
Recepciós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.06.27.
Hirdetés azonosító: 947057
lejárt
Recepciós

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyvédi iroda megbízásából keresünk Recepciós kollégát 8 órában, váltott műszakban:
08:00 - 16:30; 11:00 - 19:00

Feladatok:
- Bejövő hívások kezelése
- Futár, illetve postai küldemények fogadása, iktatása, szortírozása
- Vendégek fogadása, kiszolgálása
- Konyhai és egyéb iroda kellékek rendelése
- Tárgyalók rendben tartása
- Szobafoglalások, taxi rendelések intézése
- Marketing rendezvényeken való asszisztencia (regisztráció stb.)
- Egyéb ad hoc admin feladatok

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú iskolai végzettség
- Szakmai gyakorlat: 1-2 év hasonló munkakörben eltöltött idő
- Aktív, magabiztos angol nyelvismeret elengedhetetlen írásban és szóban egyaránt
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek