www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Győri négycsillagos szállodába hosszú távra

keresünk

megbízható, precíz, önmagára, környezetére és

munkájára igényes munkatársakat.

Munkaidő beosztás: 1 fő állandó délelőttre, valamint 1 fő váltó műszakban

Elvárások:

  • minimum középfokú német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (levelező programok, internet, MS Office)

Szakmai gyakorlat előnyt jelent.

A jelentkezéshez fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat kérünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves