www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 800 napja lejárt

Szigetszentmiklós melletti háromcsillagos szállodánkba keresünk

recepciós

kollégákat. Várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Feladatok:

  • Érkezések, utazások levezénylése, fizetések intézése és számlák kiállítása, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Vendégek informálása, programok értékesítése
  • Telefonok fogadása, kezelése
  • Zárások pénztárban, szállodai szoftverben
  • Listák, statisztikák készítése, vezetése
  • Recepciós pult, asztalok, lobby felügyelete és rendben tartása
  • Napi levelezések kezelése, foglalások visszaigazolása és rögzítése

Előnyök: Hostware program ismerete

Elvárások:

  • számítógépes ismeret,
  • min. angol nyelv ismerete (több nyelv előny),
  • min. 2 éves szállodai tapasztalat, gyakorlat
Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol