www.cvonline.hu

Recepciós

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 917039
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk  recepciós munkakörbe hallgatót.

Feladatok:

  • Általános recepciós feladatok elvégzése (vendégek fogadása, irányítása)
  • Bejövő telefonhívások fogadása, továbbítása, üzenetek kezelése
  • Felmerülő adminisztratív feladatok ellátása, bejövő számlák iktatása pénzügyi rendszerbe
  • Faxok, e-mailek kezelése
  • Tárgyalások háttértámogatása
  • Dokumentumok postázása és iktatása
  • Megrendelések intézése (irodaszerek)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Aktív középfokú nyelvtudás
  • Kommunikatív hozzáálás
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: H-P 8:00-14:00-ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.