www.cvonline.hu

Recepciós

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.23.
Hirdetés azonosító: 886633
lejárt

Recepciós

Nemzetközi építőipari partnerünk számára keresünk új kollégát Recepciós pozícióba. A pozíció az iroda zavartalan és zökkenőmentes működésének a biztosítása, illetve a vevőszolgálati részleg munkájának segítése. A munkavégzés helye Budapest III. kerület.

Recepciós legfontosabb feladatai:

• Az irodába és bemutató terembe érkező látogatók fogadása, termékinformációk biztosítása, a vásárlói döntés befolyásolása értékelési technikák alkalmazásával.

• A bejövő telefonok kezelése.

• Beérkező e-mailek fogadása és a munkakörhöz tartozóak megválaszolása.

• Napi bejövő posta rendszerezése, a kimenő posta ügyintézése.

• Adminisztratív feladatok pontos ellátása, pl. szerviz számlák készítése.

• Céges rendezvények szervezése, koordinálása.

• Szállás foglalása, repülőjegy és biztosítás ügyintézés.

• Irodaszerek beszerzése.

Elvárások a Recepcióssal szemben:

• Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Minimum középfokú végzettség
• Haladó szintű angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs, szervező és probléma-megoldó készség
• Dinamikus, kedves és vevőorientált személyiség
• Megbízható, precíz, önálló munkavégzésre képes és kiválóan együttműködik minden kollégájával

Előny:

• Főiskolai vagy egyetemi diploma