www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Recepciós

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • ügyfelek fogadása
  • háziasszonyi feladatok ellátása
  • beérkező telefonok fogadása
  • irodai adminisztratív munkákban való aktív részvétel
  • egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • alapfokú angol vagy német nyelvismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office - ismeret
  • legalább féléves irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • igényes megjelenés, jó kommunikációs készség
  • önálló, pontos munkavégzés

Előny:

  • több éves autós területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • biztos, versenyképes jövedelem
  • sikeres csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol