www.cvonline.hu

Recepciós

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 874687
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal adótanácsadó partnerünkhöz keresünk recepciós kollegákat.

Feladatok:

  • telefonok kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • időpont egyeztetés
  • adminisztrálás

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás
  • Office ismeretek (Power Point, Outlook, Exel, Word)
  • minimum fél év vállalása

Munkaidő: hétfőtöl péntekig 9:00-17.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Angol és német nyelvtudás komomunikáció képes ismerete eggyüttesen

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!.