www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 978 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba keresünk

Recepciós munkakörbe

részmunkaidőben heti 8 órában

Fő feladata részmunkaidőben segíteni az irodai recepciós kolléga munkáját, valamint esetenként a szabadsága alatt napi 8 órában helyettesíteni őt.

Feladat:

  • Számlák, levelek, szerződések iktatása, továbbítása
  •  Vendégek fogadása
  • Központi telefonhívások fogadása, és a Központi e-mailfiók kezelése
  • Szállásfoglalás, repülőjegy foglalás
  • Tárgyalók foglalása

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol