www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Budapesti építőipari cég gyakorlatias, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező

RECEPCIÓS

kollégát keres Bp. 13. kerületi központi irodájába.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kedves, megbízható, terhelhető személyiség
  • gépírás
  • Office programok magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • beérkező ügyfelek, partnerek, telefonhívások kezelése
  • bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása
  • a napi irodai folyamathoz szükséges ügyintézés és adminisztráció
  • házipénztár kezelése, számlák kiállítása, iktatása
  • irattározás
  • értékesítő és beszerző kollégák munkájának adminisztratív támogatása

Ha szeretnél egy fiatal, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, küldd motivációs leveledet, valamint fényképes,  bérigénnyel ellátott önéletrajzod e-mailben az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő