www.cvonline.hu

Recepciós

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 849410

Egyesületünk partnere számára

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKATÁRSAT

keresünk az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Feladatok:

  • vendégek, interjúalanyok, munkavállalók fogadása, illetékes kollégához történő irányításuk
  • hívások fogadása, tájékoztatás
  • központi e-mail címre érkező levelek kezelése
  • jelentkező álláskeresők regisztrálása
  • irodaműködés körébe tartozó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • min. érettségi
  • magas fokú precizitás, pontosság, rugalmasság;
  • proaktív személyiség;
  • Munkaképesség – csökkenés mértékéről szóló országos szakértői vélemény;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Office programok (különösen az Excel és a Word), levelező programok, illetve az internet erős felhasználói szintű ismerete
  • megbízhatóság, együttműködési képesség a kollégákkal, önállóság a munka elvégzésében, kiváló kommunikációs készség az ügyfelek fogadásához

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Munkavégzés időtartama:

  • Részmunkaidő, napi 6 óra

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy keresse fel személyesen irodánkat: 4024 Debrecen, Batthyány u. 12. fsz.1.!