www.cvonline.hu
Recepciós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.30.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 836204
lejárt
Recepciós

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi megbízónk részére keresünk a XI. kerületbe RECEPCIÓS kollégát azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- vendégek és telefonok fogadása
- bejövő és kimenő postai küldemények regisztrálása, szétosztása
- irodaházban található kávégépek töltése
- adminisztratív feladatok

Munkaidő: (7:30 - 16:00 és/vagy 9:30 - 18:00)

Követelmények
- magabiztos aktív angol nyelvtudás szükséges
- minimum középfokú iskolai végzettség
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- kiváló kommunikációs készség
- pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előny: recepciós vagy asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat