www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

A visegrádi négycsillagos Hotel Silvanus

recepciós

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (HK, Étterem)
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Elvárások:

  • Egy idegen nyelv ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Három műszak vállalása
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • További idegennyelv-ismeret
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő