www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

Budapesti szállodába keresünk

recepciós

munkatársat.

Feladatok:

  • Érkezések, utazások levezénylése, fizetések intézése és számlák kiállítása, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Vendégek informálása, programok értékesítése
  • Zárások pénztárban, szállodai szoftverben, kártyás terminálokon
  • Listák, riportok, elemzések készítése
  • Recepciós pult, asztalok, lobby felügyelete és rendben tartása
  • Napi levelezések kezelése, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Báros feladatok ellátása

Amit kérünk:

  • Angol és egy másik idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Szakirányú tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Nyitottság és kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, Precizitás, Önállóság, Pontosság, Vendégközpontúság
  • Jó megjelenés

Amit kínálunk:

  • Értékesítési és marketing feladatok megtanulása
  • Betekintés egy szálloda működési rendjébe
  • Rugalmas munkavégzés
  • Kiszámítható jövedelem

Előnyt jelent:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • További idegen nyelv ismerete

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő