www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 811345

Épületüzemeltetési piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoportunk angol és német vagy angol és francia nyelveken jól beszélő munkatársakat keres a következő pozícióba, 4 vagy 6 órás beosztással

Recepciós

Feladatok:
  • Nívós, belvárosi irodaház központi recepcióján a következő feladatok ellátása:
  • Vendégek fogadása, informálása;
  • Bejövő, nemzetközi telefonhívások kezelése, továbbítása;
  • Levélküldemények kezelése;
  • Munkatársak támogatása, általános asszisztencia;
  • Folyamatok dokumentálása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Recepción, ügyfélszolgálaton szerzett 1-2 év tapasztalat, de idegen nyelvet jól beszélő pályakezdők, végzős diákok jelentkezését is várjuk!
  • Legalább középfokú, aktív nyelvtudás angol és német vagy angol és francia nyelven szóban és írásban (interjún teszteljük!);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Ügyfélközpontú, proaktív személyiség;
  • Precíz, hibamentes adminisztráció.
Amit kínálunk:
  • Rugalmasan beosztható munkaidő 7:30
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület.
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott magyar és idegen nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kategória
Régió